تغییر جنسیت اما نه از نوع میگو!

2010/04/27 at 9:17 ق.ظ. 7 دیدگاه

می گما چرا یه سری از افراد( خان عمو جان فقط منظورم به شما نیستا) فک می کنن پسرها و یا دخترهایی که حرکت متضاد جنسیتشون دارن دست خودشونه و خودشون خواهان این طور رفتار ها هستند؟
میگو های نر و تغییر جنسیتشون تنها یه کشفی هستش که به اثبات رسیده و ما اون رو به عنوان یه باور قبول داریم و برامون نه تنها جالب بلکه وجهه ی علمی هم داره ولی آدم ها چی؟ به محض دیدن این نوع افراد در گوشی حرف می زنیم و یا اگه یه کم هم سنتی باشیم بلافاصله ازشون فاصله می گیریم و حتی می ترسیم بهشون نزدیک شیم.
وقتی دیدیمشون و از بغل ما رد شدن بلافاصله بر می گردیم و ردشون رو دنبال می کنیم تا ببینیم کجا می رن!
اما آیا هیچ وقت شده به خودمون بگبم این ها هم مثل ما آدم هستن؟
به نظرتون آیا روزی فرا می رسه که ما این طور افراد رو به عنوان افرادی از جامعمون قبولشون کنیم و طردشون نکنیم؟

Entry filed under: عمومی.

تغییر جنسیت دل قوی دار

7 دیدگاه

 • 1. دختره  |  2010/04/27 در 10:28 ق.ظ.

  آره اون روز میرسه ولی طول میکشه.

 • 2. خان عمو  |  2010/04/27 در 11:30 ق.ظ.

  یه دسته آدما هستن که از نظر ژنتیکی دارای شرایطی هستند که نه مرد نه زن ویا هم مرد وهم زنند.ظاهر و جنسیتشونم یه چیزی بینابینه.وارد این مبحث نمیشم که برای خودش دریائیه!نمونه ای که تو گفتی(میگو)از این دسته است که بعد از مدتی تغییر جنسیتی میده و به ماده تبدیل میشه و یا نرباقی میمونه و تکلیف خودشو روشن میکنه.اتفاقا یه دسته از همون آدمایی که این حالت ژنتیکی رو دارن میتونن با یه عمل جراحی ساده تکلیف خودشونو با زندگیشون روشن کنن و خیلی هاشون هم همین کارو میکنن.از آنجا که تعداد این انسانها در جامعه در اقلیت است تا وقتی که جامعه باورشون نکرده همیشه با نگاه تعجب به آنها نگاه کرده میشه.مثالی بزنم؟چندروزقبل دربانک منتظرنوبتم بودم.تلفن همراه یه خانمی زنگ زد.ایشان شروع کرد با طرف مقابل با زبان انگلیسی صحبت کرد.به همون دلیلی که گفتم بلا استثنا تمام کسانی که در بانک بودند حتی مسئولین باجه ها هرکدام به یک بهانه ای برگشتند وبه این خانم نگاه کردند!این رفتار در جامعه وجود دارد وبخاطر نپذیرفتن آنها نیست.البته کتمان نمیشه کرد که جامعه ما که باورهای سنتی داردهنوز نتوانسته این را حضم کند.چرا که داستان فقط به این نقص در خلقت ختم نمیشود .بلکه تمایلات ورفتارهایی کاذب در کنارآن در جامعه ظاهر میشود که ربطی به این مشکل نداردوجامعه ما اونو اصلا قبول نداره.اتفاقا نکته ای که من به آن اشاره کردم به همین رفتارها بود.

 • 3. غزلک  |  2010/04/27 در 12:34 ب.ظ.

  باید قبول کنیم. هر شاید یه کم سخت باشه ولی باید قبول کرد اونا هم مثل ما آدمن.

 • 4. alieh  |  2010/04/27 در 12:39 ب.ظ.

  این آدما نه بیمارن نه منحرف. از لحاظ بدنی و روحی تمایلات متفاوتی با اکثریت دارن. آفریده ی خدا هستن. اگه کسی می خواد بهشون توهین کنه به خداشون توهین می کنه بابت این آفرینش.
  بچه تر که بودم تحت تاثیر افکار جامعه منم فکر می کردم اینا منحرفن. … گفتم که بچه بودم! و خیلی وقته نظرم عوض شده. اما جامعه ی ما انگار هیچ وقت نمی خواد بزرگ شه و رشد کنه.
  همجنس بازا و دوجنسه ها همیشه ی تاریخ و در همه مکان های دنیا وجود داشتن. اما تو این جامعه این بیچاره ها مجبورن خودشونو مخفی کنن و خیلی هاشون مجبور بودن و هستن که برخلاف تمایلاتشون رفتار کنن. حالا چون اینا پنهان می شدن، به دلایل تاریخی و دینی، کارشون زشت جلوه داده می شده.
  اما غرب این مشکلو حل کرد و قانونیش کرد و کسانی مثل میلک که خودش همجنس باز بود، فعالیت زیادی کرد تو این راه و از جونش مایه گذاشت.
  همجنس بازا هم آدمن دیگه، باید بین آدما زندگی کنن و پنهان نشن. پس باید گذاشت اونا هم یه صنفی تشکیل بدن، نباید مشکلی واسه شون به وجود آورد.
  پریناز جون، مردم ما خیلی ادعا دارن، خودشونو در مقابل آدمای متفاوت از خدشون برتر می دونن. دلسوزی شون منو کشته!! خیلی هاشون به جای این که برای حقوق نداشته ی همجنس بازا و دوجنسه ها دل بسوزونن واسه خلقت این آدما دل می سوزنن.
  اون ا.ن کر و کور که گفته بود ما تو ایران اصلا همجنس باز نداریم!!
  زنجبیل حرف خوبی زده. گفته تو سوئد آدم معلول و رو ویلچر زیاد می بینی و بعد خدارو شکر می کنی که تو ایران تعداد معلول هایی که تو خیابون و محل کار و اینا می بینی کمتره. بعد یه کم فکر می کنی و می بینی تو سوئد معلول ها دارای تمام امکانات مخصوص برای زندگی راحت هستن و واسه همین راحت می تونن در رفت و آمد باشن. اما تو ایران اکثر جاها امکاناتی در اختیار معلول ها نمی ذاره و بنابراین اینا نمی تونن زیاد بیان بیرون.
  حالا معلول ها باید خداروشکر کنن جای همجنس بازا نیستن! به همجنس بازا فحش می دن و به شون توهین و براشون دلسوزی می کنن!

  • 5. پری ناز  |  2010/04/27 در 2:53 ب.ظ.

   کاملا حرفت رو قبول دارم. ولی عالیه جان فک می کنم اجازه ی عمل به این طور آدم ها داده شده ولی فک می کنم به خاطر هزینه ی عمله که بعضی ها عمل نمی کنن. هر چند که پول تموم حرف رو نمی زنه و مشکل اصلی نیس و مشکل این نوع آدم ها از زمانی شروع می شه که عمل می کنن!

 • 6. خانوم زيگزاگ  |  2010/04/27 در 1:08 ب.ظ.

  مهم نیس خوشمون بیاد ازشون یا بدمون بیاد. مهم اینه که باور کنیم اونا هم مثل ما آدمن و حرمت دارن برای خودشون.

 • 7. غرغرو  |  2010/04/27 در 1:33 ب.ظ.

  من كه چشمم اب نمي خوره به اين زوديها همچين روزي برسه .


من در توئیتر

خطا: توییتر پاسخ نداد. خواهشمندیم چند دقیقه صبر کنید و این صفحه را بازآوری نمایید.

لوگو ها

جمــع دختــرونه Face Off : رو در رو با وبلاگ نویسان

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: